مشاوره

تعریف مشاوره :

مشاوره (consultation) جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد؛ شیوه‌های معقول برای ارضای نیازهایش را یاد می‌گیرد؛ احساسات ناشناخته‌اش را می‌شناسد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد. از این دیدگاه، اعتقادات و نگرش‌ها و رفتار و در نهایت شیوه زندگی فرد از طریق مشاوره دگرگون می‌شود.

مشاوره ویزا

در مورد مشاوره ویزا  میتوان گفت

مشاوره یا مشاوره ویزا به معنی همکاری کردن و رأی و نظر دیگری را در انجام کاری خواستن است. مشاوره جریانی است که در آن وجود ارتباط خاص بین مراجع و مشاور ضرورت دارد. مراجع معمولاً با مسئله و مشکلی عاطفی مواجه است و مشاور در ارائه راه حل برای مشکلات عاطفی تخصص دارد. مشاور از طریق برقراری رابطه مشاوره‌ای، به مراجع کمک می‌کند تا راه‌حلی برای مشکلش پیدا کند. مشاوره یکی از خدمات راهنمایی به شمار می‌رود و ارائه اطلاعات صرف و پند دادن و تلقین عقاید مشاوره محسوب نمی‌شود؛ زیرا در این موارد ارتباط مشاوره‌ای که لازمه درمان است وجود ندارد و مشاور صرفاً افکار و عقایدش را برای دیگری بیان می‌کند.

از طریق مشاوره مشکلات کنشی نسبتاً سطحی مراجع که خود در اثر یادگیری پدید آمده‌اند، درمان می‌شوند. از طریق مشاوره، سازش مراجع با خود و دیگران و نیز مسئولیت‌پذیری و بلوغ عاطفی وی افزایش می‌یابد.

تخصص مشاورین ویزادیب چیست ؟

مشاور های مجموعه ی ویزادیب میتوانند با بکار گیری تجربه هایی که در زمینه ی خدمات مختلف مهاجرتی دارند کمترین راه ممکن را  به شما پیشنهاد دهند ، اسامی مشاورین ویزادیب را میتونید در برگه ی معرفی ما مشاهده کنید ، ما در زمان مشاوره ابتدا هدف شما را جستجو میکنیم سپس راهکار های مختلف و در نتیجه آسان ترین شیوه را به شما معرفی میکنیم ، همانطور که میدانید مشاوره ویزا بسیار بسیار سخت و پیچیده می باشد ولی تیم ویزادیب با داشتن علم کافی میتوانند بر این امر تسلط داشته باشند . در مطلب بعدی شما اهمیت وجود مشاوره و دریافت آن را از ما توضیح خواهیم داد .

اهمیت دریافت مشاوره برای انتخاب مسیر :

شما بدون مشاوره ریسک بزرگی از لحاظ مالی و زمانی کرده اید درصورتی که مشاوره ویزا شما حرفه ای باشد بین تمامی مسیر های مختلف و این پیچیدگی ها میتوانید کمترین رسیک ممکن را انجام بدهید ، مسیر های خدماتی ویزادیب نا محدود هست چرا که کارگزاران ویزادیب تمامی آن ها را پوشش میدهند  ، شما میتوانید همین الان که این مطلب را میخوانید با مجموعه ی ما از راه های مختلفی پیام بدید و مشاوره ی خود را دریافت کنید  ! سوال های شما را در کمتر از ۱۰ دقیقه پاسخ میدهیم

کارشناس مشاوره ی ویزا در ویزادیب  چه گونه مشاوره میدهد ؟

در جواب این سوال بایدگفت کارشناسان ما در ابتدا به صورت حرفه ای آموزش دیده اند  ، به طوری که با رعایت تمام قوانین مشاوره ی ویزا و قانون های مهاجرتی به سوالات شما چه در مبحث ویزا چه پذیرش و یا حتی در مورد ویزای توریستی پاسخگو خواهند بود ، برخورد دلنشین و احترام گذاشتن به حریم مسافر وظیفه ی اولیه ی مجموعه ی ویزادیب می باشد ، در ویزادیب شما فقط شاهد مشاوره نخواهید بود بلکه میتوانید تفاوت نوع اشتراک اطلاعات و برخورد با بحث ویزا و خدمات مهاجرتی را از زبان ما بشنوید ،  مشاوره ها معموالا در بازه زمانی مختلف هست و ما قصد داریم در مبحث بعدی توضیحات لازم را درمورد زمان و هزینه ی مشاوره  اعلام کنیم .

مدت زمان مشاوره ی ویزا چه قدر است ؟

مشاوره ی ویزا را باتوجه به میزان اطلاعات مسافر میتوان تعین کرد ، افرادی که سوال های بسیاری در این بحث دارند نمیتوان در یک تماس تلفنی چند دقیقه ای به سوالات آنها پاسخ داد همچنین کارشناسان ما با احتیاط و تسلط کامل شرایط مسافران ویزادیب را برسی میکنند سپس تصمیم گیری لازم رو انجام میدهند ، معمولا در زمان مشاوره ی ویزا میتوان گفت که اساسا در ۳۰ دقیقه انجام می شود ، برای همین دقت در مشاوره و مختصر کردن اطلاعات در عین جامع بودن مشاوره از هنر کارشناسان مجموعه ی مشاوره ی ویزا می باشد .

مشاوره ی مهم در اخذ ویزای شینگین

مشاوره ی ویزا اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه شینگین اساسا افرادی که خدمات ویزای درستی انجام نداده اند و یا در نتوانسته اند مدارک کامل و جامعی ارائه دهند ریجکت کنند؛ برای همین استفاده از مشاوره بسیار هوشمندانه می باشد  . شما زمانی میتوانید ویزای شینگین را دریافت  کنید که موفق به  دریافت مشاوره ی کارشناسان ویزای شینگین و کشور های اروپایی استفاده کرده باشید .  پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه ریجکت شوید اهمیت مشاوره ی شنگین را دریابید

برای  دریافت مشاوره ی ویزا از ویزادیب  چه اطلاعاتی نیاز هست ؟

ما  برای  تصمیم گیری درست تر و حرفه ای تر در مورد اهداف شما و ارائه دادن مشاوره ای با کیفیت تر نیاز داریم به اطلاعاتی کاملا درست از جانب مسافر برای همین کارشناسان مشاوره ی ما در اولین قدم برای شما  فرم اطلاعات مشتریان ارسال میکنند تا شما بتوانید آن را به اسانی پر کنید ، توجه داشته باشید این اطلاعات نزد شرکت خدمات مهاجرتی ویزادیب   کاملا محرمانه می ماند

برای دریافت فرم مشاوره از پنل مشاوره ی چت آنلاین استفادع کنید

شرایط دریافت مشاوره ویزا

جهت دریافت ویزا شرایطی خاس لازم نیست شما فقط باید در زمان تلفنی صحبت کردن و یا مشاوره ویزا حضوری متمرکز باشید و سوالات خود را از قبل آماده کرده باشید اینطوری مینوتید نتیجه ی راضی کننده ای دریافت کنید ، در صورتی که شما اولین بار هست درخواست ویزا میدهید قطعا باید به این فکر کنید که آیا قصد رفتن به چه کشوری را دارید ، درصورتی که کشور مقصد خود را بلد هستید شرایط دریافت ویزا توریستی خود را به کشور مقصد چک کنید

کلیک کنید
1
دریافت مشاوره در واتس آپ
سلام ،
به راحتی با کارشناس مشاوره ویزا در ارتباط باشید
کافیست کلیک کنید
گروه مسافرتی ویزادیب