مسیرهای ویزادیب

انتخاب مسیر با شما ویزاش با ما !

مجموعه ی ویزادیب توانسه است محدودید های انتخاب مسیر را برای اخذ ویزا بر دارد ، هر کجای  سراسر دنیا که شما بخواهید خدماتش را به ما بسپارید مهم نیست  نوع و هدف از اقدام کردم!

ما در این تصمیم سرنوشت ساز لحظه ای کنارتان  هستیم

برسی نکات مثبت و منفی

پیشنهاد مجموعه ی ویزادیب به شما این است که در مورد کشور مقصد اطلاعاتی را از همین سایت و یا سایت های معتبر دیگر از تمامی جنبه های مختلف از جمله شرایط اقتصادی و امنیت و …. برسی کنید سپس اقدام کنید .

با با تجربه ها مشورت کنید !

اگاه باشید که افرادی که این راه و هدف شما رو با موفقیت رفته اند میتوانند در انتخاب مسیر بسیار کمک حال شما باشند

انتخاب مشاور

برای اطمینان بیشتر از انتخاب مسیر با مشاورین ما در ارتباط باشید  ,ویزادیب نمی گذارد شما در این راه رسیک کنید و هر اطلاعاتی را درمورد شرایط ویزا و سفارت  باور کنید .

پبشنهاد های ویزادیب 

در سفرهای طولانی با هواپیما، ساعت داخلی بدن کار نمی کند و باعث بروز اختلالات موقتی خواب می شود. عارضه ای به نام jet lag در اثر مسافرت طولانی با هواپیما بروز می کند که علائمی دارد.

علائم jet lag

– می خواهید بخوابید و نیاز به خواب دارید، اما خوابتان نمی آید و بیدار هستید.
– خستگی زیاد ناگهانی
– تضعیف عملکرد جسمی و ذهنی
– سردرد و مشکلات گوارشی

اگر شما دو روز و یا کمتر به سفر می¬روید و بعد به محل اصلی خود بر می گردید، نیازی به تطبیق دادن خود با سرعت محلی مقصد ندارید. ولی سعی کنید برنامه خواب خود را حفظ کنید.

اما اگر برای چندین روز قصد ماندن دارید و با هواپیما به آن محل می روید، بهتر است تا آنجا که ممکن است خود را با ساعت محلی مثصد تطبیق دهید. برای جلوگیری از بروز عوارض ناشی از مسافرت با هواپیما، روش های زیر را به کار ببندید.

قبل از ترک کردن محل اصلی

۱-خوابیدن
قبل از سفر، مقدار زیادی بخوابید تا بدنتان بهتر با تغییر ساعت کنار بیاید. برنامه خواب خود را تنظیم کنید. اگر به شرق سفر می کنید، چند روز قبل از سفر، زودتر به تختخواب بروید. اگر به غرب سفر می کنید، چند روز قبل از سفر، دیرتر به تختخواب بروید.

۲-ملاتونین
ملاتونین هورمون طبیعی تولید شده بدن می باشد که ساعت داخلی بدن را تنظیم می کند. اگر ملاتونین به مقدار لازم در بدن تولید شود، عوارض سفر هوایی کم خواهد شد. برخی از متخصصان خواب می¬گویند که ملاتونین یک درمان خوب برای jet lag می باشد. این متخصصان به مسافران پیشنهاد می کنند که سه روز قبل از سفر، ملاتونین مصرف کنند و تا زمانی که ساعت بدن با ساعت جدید تطبیق شود، دریافت ملاتونین را ادامه دهند.

۳-نور درمانی
چند روز قبل از سفر، ساعات روشنایی و ساعات تاریکی مقصد خود (جایی که می¬خواهید سفر کنید) را بپرسید و در همان ساعت ها، بدن خود را در برابر نور و تاریکی قرار دهید.

عوارض سفر هوایی در راه رسیدن به مقصد

۱-تنظیم ساعت
در شروع سفر، ساعت خود را براساس ساعت مقصد تنظیم کنید و فکر نکنید که الان ساعت در محل زندگی شما چند است.

۲-تنظیم خواب
اگر صبح به مقصد می رسید، در هواپیما بخوابید. اگر شب به مقصد می رسید، سعی کنید که در هواپیما نخوابید تا بتوانید در مقصد، در ساعت مناسب بخوابید.

۳-راحت باشید.
لباس های راحت بپوشید و هر از چند گاهی و اگر ممکن باشد، از صندلی خود بلند شده و حرکت کنید.

۴-برای جلوگیری از اثرات کمبود آب، در طی پرواز آب بنوشید. نوشیدنی هایی که باعث کمبود آب بدن می شوند و با خواب شما تداخل دارند از قبیل کافئین را، در طول پرواز ننوشید.

بعد از رسیدن به مقصد

۱-بیدار باشید. اگر صبح به مقصد رسیدید و نیاز به خواب داشتید، در صبح و یا عصر برای چند ساعت چرت بزنید.

۲-بیرون بروید. نور خورشید به تطبیق ساعت داخلی بدن شما کمک می¬کند.

۳-دریافت ملاتوین را ادامه دهید. همانطور که گفته شد، ملاتونین هورمونی است که ساعت داخلی بدن را تنظیم می¬کند. سه روز قبل از سفر، ملاتونین را مصرف کنید و ۴ تا ۵ روز اول سفر، دریافت ملاتونین را ادامه دهید. نکته مهم این است که ۲ تا ۳ روز قبل از اینکه به خانه خود برگردید، مصرف ملاتونین را متوقف کنید.

۴-ورزش کنید. برنامه مرتب ورزشی داشته باشید، اما از ورزش کردن قبل از خواب جدا پرهیز کنید.

۵-به ندای بدن خود گوش دهید. Jet lag باعث می¬شود انرژی بدن کم شود، لذا بخوابید و خود را از خطر بیخوابی دور کنید. با عوارض سفر هوایی بجنگید، اما با تمام شدن انرژی ناشی از آن نجنگید.

بیش از ۵۰  کشور میتواند میزبان شما باشد اما معیار انتخاب باید چگونه باشد ؟

فرقی نمیکند شما میخواهید چه نوع ویزایی دریافت کنید شما باید برای رسیدن به هدف و انتخاب مسیر درست گزینه های زیر را در نظر داشته باشید . ویزادیب برای شما امن ترین و سریع ترین راه ممکن را پیش بینی میکند و در نتیجه انتخاب میکند ؛ همانطور که اگاه هستید ویزا گرفتن برای  بعضی از کشور ها بسیار سخت می باشد پس مراقب باشید

 • برسی شرایط سفارت و درصد اخذ ویزا طبق مدارک
 • مطابق دادن شرایط های مختلف کشور مقصد  با ایده ها و اهدافی که شما دارید
 • برسی مقدار تمکن مالی و پیش بینی شرایط های غیر قابل انتظار در زمان سفر

شاید این پرسش برای شما بارها پیش آمده باشد که اصطلاحاتی که آژانس های مسافرتی درباره هتل ها به کار می برند به چه معنایی میباشند؟ تفاوت FB با All در چیست؟ تفاوت تخت Twin با King در چیست؟ Resort به چه معنی میباشد؟ سعی کردیم در این پست به تمامی ابهامات شما پاسخ بدهیم تا با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب هتل خود اقدام نمایید. با ما همراه باشید :

متل Motel:

متل تلفیقی است از دو واژه Motor و Hotel و اساساً ماهیت بین راهی داشته و معمولاً خارج از شهرها قراردارد . در تعریف متل می توان گفت که هتلی است که در آن مسافران می توانند با خودروی شخصی وارد شده و حتی خودرو را مقابل درب اتاق خود پارک نمایند . یکی از مشخصه های اصلی متل ها عدم وجود لابی در آنهاست چرا که میهمانان به مجرد وارد شدن به متل بدون نیاز به پیاده شدن کلید اتاق خود را از رسپشن دریافت نموده و مستقیماً به سمت اتاق خود رانندگی می نمایند.

هتل پانسیون Hotel Pension:

درشهرواقع شده و تعدادی اتاق ، سالن غذاخوری ـ به اندازه ای که بتواند غذای ساکنان اتاقها را تأمین نماید ـ کتابخانه و سالن مطالعه و اتاق تلویزیون درآن پیش بینی وآماده شده است. پانسیون معمولاً اتاق را به صورت ماهانه و یا سالانه اجاره داده و مشتریان دیگری را از خارج هتل برای صرف غذا نمی پذیرد . بر همین اساس معمولاً سالن غذاخوری پانسیون فقط به اندازه احتیاج اتاق ها در نظرگرفته می شود . درپانسیون ها مقرارت خاصی وجود دارد و مسافران می بایست در ساعات معیّنی برای صرف صبحانه ، نهار و شام سرمیزحاضرشوند وتا ساعت مشخصی نیز درب ورودی پانسیون باز است.

ریزورت هتل Resort Hotel:

به هتل هایی اطلاق می شود که معمولاً نزدیک چشمه های مواد معدنی و یا ساحل قرار دارند. (هتل های مخصوص استراحت )

هتل آپارتمان Apartment Hotel:

هتل مکانى است براى اقامت تا در آن از مسافر پذیرایى شود. حال اگر امکان پذیرایى در هتل کاهش یابد ، هتل آپارتمان شکل می گیرد . در هتل آپارتمان ها وسایل آشپزى وجود دارد و نیازى به رستوران احساس نمى شود . اقامت در هتل آپارتمان بسیار شبیه به اجاره آپارتمان است با این تفاوت که قرارداد اجاره ای وجود ندارد و مسافر هر وقت بخواهد می تواند با هتل تسویه حساب نموده و آنجا را ترک نماید . بر خلاف هتل ها که دارای شرایط سختی هستند هتل آپارتمانها دارای انعطاف پذیری بالائی بوده و انواع بسیار متفاوتی دارند . معمولاً شبیه هتل ها ساخته می شوندو دارای تعداد زیادی آپارتمان می باشند . دوره اقامت در آنها بسیار متفاوت بوده و از چند روز تا چند ماه متغیر است .معمولاً قیمت آنها از هتل های هم ردیف پایین تر است مسافرینی که در آن اقامت می گزینند آنرا به مثابه خانه خود انگاشته که موقتاً از محل اصلی زندگی آنها به دور است . بنابراین هرآنچه که در خانه فراهم است ممکن است در هتل آپارتمان نیز فراهم باشد

بیش از ۵۰۰ تنظیمات مختلف برای انتخاب در مونزا

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 • زیبایی دلنشین در عمق بافت‌های زندگی
 • استفاده از سطوح مختلف انرژی
 • تعهد زیبای جانگهدارهای متن اصلی برای آن

تماس بگیرید

ارتباط با ما

راه های ارتباطی زیادی با مجموعه ی مهاجرتی ویزادیب وجود دارد شما میتوانید به صورت کاملا نامحدود سوالات خود را از ما بپرسید کارا در جریان کار های خود بگذارید تا نتیجه های بهتری دریافت کنید

راه‌های تماس
 • سنندج میدان آزادی ساختمان سپهر طبقه ی سوم

  تهران سعادت آباد میدان کاج

 • تلفن: ۲۸۴۲۹۱۶۶-۰۲۱
 • ایمیل: visadib1@gmail.com

  کلیک کنید
  1
  دریافت مشاوره در واتس آپ
  سلام ،
  به راحتی با کارشناس مشاوره ویزا در ارتباط باشید
  کافیست کلیک کنید
  گروه مسافرتی ویزادیب