ویزای توریستی / tourism visa

تعریفی از ویزای توریستی

ویزا انواع مختلفی دارد که یکی از پر کاربرد ترین آن ویزای توریستی می باشد گرفتن ویزا مهمترین و اولین قدم برای یک سفر خارجی می باشد. ویزا مدرکی است که از طرف سفارت یا کنسولگری برای مردمان سایر کشورها صادر شده و به وسیله ی ویزا می توان در کشور مورد نظر اجازه ورود پیدا کرد و در مدت زمان مجاز در آن اقامت گزید.

ویزای شینگن (Schengen Visa) یکی از معروف‌ترین انواع ویزا است و افرادی که قصد سفر به کشورهای اروپایی داخل حوزه شینگن را دارند با آن مواجه شده‌اند. شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی، قوانین یکپارچه‌ای را وضع کرده‌اند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، باید مجوز ورود و ویزای این حوزه با نام «ویزای شینگن» را بگیرند.

مسافران خارج از منطقه‌ شینگن می‌توانند با در اختیار داشتن ویزای شینگن، تحت زمان و شرایط مشخصی، به هر یک از کشورهای عضو این پیمان سفر کنند و در آن اقامت داشته باشند. ویزای شینگن کمی سختگیرانه نیز می‌باشد و ممکن است شما همه مدارک و شرایط مورد نیاز را داشته باشید اما به شما داده نشود.

محدودیت‌های ویزای توریستی

باید به این نکته توجه نمود که هرگز نمی توان ویزای توریستی را به ویزاهایی همچون ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تحصیلی و ازدواج تبدیل کرد چون این نوع ویزا فقط محدود به دیدار با اقوام ، گردشگری ، انجام کارهای تحقیقاتی ، دوره های کوتاه مدت جلسات کاری و امورات مربوط به کار و… دانست

اعتبار ویزای توریستی

ویزای توریستی معمولا کوتاه مدت بوده و می تواند دارای بازه زمانی ۹۰-۳۰ روزه باشد در صورت درخواست برای مدت زمان بیشتر از ۹۰ روزمسافر باید به سفارت مراجعه نمود در غیر اینصورت برای بازه زمانی کمتر از ۹۰ روز می توان به کنسولگری مراجعه نمود.

ویزای توریستی و شرایط صدورآن

ابتدا متقاضی با ثبت درخواست، وقت خود را به صورت ثبت نام اینترنتی از سفارت یا کنسولگری ثبت می نماید و بعد از تایید و تعیین وقت از طرف سفارت یا کنسولگری در وقت تعیین شده با در دست داشتن پاسپورت و سایر مدارک مورد نیاز که در جدول های سایت درج شده به محل تعیین شده مراجعه می نماید همواره باید این نکته دقت نمود که درکل سفارت های اروپا ، کانادا و استرالیا عمل انگشت برداری و تصویر برداری جزو مراحل ضروری صدور ویزا می باشد. در صورت نیازمندی مسافران عزیز می توانند برای دریافت جزییات بیشتر و انجام کارهای مشاوره جهت تسریع در امور مربوط به ویزا با مشاوران ما در ویزادیب تماس حاصل فرماید تا با بهترین مشاوره به بهترین نتیجه برسید.

عوامل تأثیر گذار برای مثبت شدن جواب ویزا

  • عوامل های زیادی در پیشبرد هر چه بهتر بودن ویزا می تواند تأ ثیر گذار باشد از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود
  • داشتن یک شغل مناسب جهت نشان دادن وابستگی شغلی در کشور مبدأ
  • سوابق بیمه ای
  • ارائه گردش حساب بانکی مرتبط با حقوق به صورت ۶-۳ ماهه اخیر*
  • متأهل بودن جهت نشان دادن وابستگی خانوادگی و عاطفی در کشور مبدأ
  • داشتن املاک جهت نشان دادن وابستگی مالی در کشور مبدأ
  • دانشجو بودن در مقطع PHD جهت نشان دادن وابستگی تحصیلی در کشور مبدأ
  • داشتن تمکن مالی مناسب
  • سپرده شخص تقریبا دو برابر هزینه سفر باشد
  • داشتن سابقه سفر

* دانستن این نکته حائز اهمیت است

که همواره مانده حساب در حساب حقوقی مبلغ قابل ملاحظه ای باشد و هیچ گاه این حساب در طی مدت ۶-۳ ماهه اخیر تضعیف نگردد و گردش هم به صورت روتینگ انجام گردد و این نکته فراموش نشود که میزان خرید از حساب در طی یک ماه نباید در حد حقوق دریافتی باشد بلکه همواره باید یک سوم حقوق باشد تا بتوان نشان داد شما میتوانید در هر ماه مبلغ قابل پس اندازی داشته باشید

شرایط کاری ما در ویزادیب

ابتدا مشاوران ما برای متقاضییان عزیز کار مشاوره را انجام داده تا بهترین راهکار ممکن جهت اخذ ویزا برایشان ارائه شود هزینه مشاور ما فقط ۲۰ هزار تومان می باشد و در صورت تمایل متقاضی جهت انجام صفر تا صد خدمات مربوط به درخواست ویزا قراردادی جهت ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن مابین متقاضی و ویزادیب عقد خواهد شد هزینه این قرار داد به این صورت است که ما از متقاضی مبلغ ۵ میلیون تومان دریافت میکنیم و کلیه کارهای مربوط به درخواست ویزا از جمله پر کردن فرم، تعیین وقت، پرداخت هزینه مربوط به سفارت و ….. را برای متقاضی انجام می دهیم لازم به ذکر است ما در طی این مدت قدم به قدم با شما خواهیم بود و شما را با ارائه مشاوره های صحیح به هدف نزدیک می کنیم بعد از جوابدهی سفارت در صورت مثبت بودن ویزا ما ۵ میلیون دیگر دریافت می کنیم در غیر این صورت ۵ میلیون اولیه سوخت نخواهد شد و تا زمانی که متقاضی در خواست های مجدد انجام دهد مشاوران گروه ویزادیب همانند روز اول در کنارشما خواهند ماند اما در صورتی که متقاضی به هر دلیل به سفارت مراجعه نکند و وقتش کنسل گردد ۵ میلیون واریزی اول به متقاضی برگشت داده می شود
مدت زمان درخواست ویزا تا جوابدهی فقط ۲ هفته کاری است و در صورت رجکتی متقاضی به محض رفع ایراد رجکتی فردای آن روز می تواند درخواست مجدد خود را ثبت نماید و نیاز به زمان زیادی ندارد.

کلیک کنید
1
دریافت مشاوره در واتس آپ
سلام ،
به راحتی با کارشناس مشاوره ویزا در ارتباط باشید
کافیست کلیک کنید
گروه مسافرتی ویزادیب