تعریف خدمات ویزا

آیا میدانید خدمات ویزا شامل چه مواردی می باشد ؟ آیا میدانید تفاوت خدمات با اخذ ویزا در چیست ؟ ویزادیب به عنوان رتبه ی یک شرکت خدماتی ویزا پاسخ تمامی سوالات را در اختیار شما میگذارد این حق شماست تمامی اطلاعات را در مورد اخذ روادید بدانید چراکه در این صنف شما باید هوشمندانه و اگاهنه اقدام کنید ویزادیب در تمامی مراحل خدمات روادید در کنار شما می ایستد . شما میتوانید هر روز هفته شبانه روزی از مشاوره روادید استفاده کنید در سایت ویزا

خدمات ویزا شامل چیست ؟

خدمات ویزا شامل انواع مختلفی می باشد همانطور که آگاه هستید و قبلا در مقاله های سایت نوشته ایم کسی نمیتواند اخذ روادید را تضمین کند اما میتواند اقدامات روادید را انجام دهد به عبارتی میتوان گفت اقدامات روادید مهم ترین مسئله است در گرفتن ویزا، سوال این است! خدمات روادید شامل چه مواردی می باشد ؟

وقت سفارت – بیمه ی مسافرتی – اخذ دعوتنامه – پر کردن فرم اپلیکشن- رزرو هتل – رزرو هواپیما -مشاوره ویزا- ترجمه ی مدارک و….

مدت زمان انجام خدمات

مدت زمان دریافت خدمات ویزا بستگی به نوع ویزای مورد نظر دارد به طور مثال اگر شما دعوتنامه بخواهید مدت زمان آن با توجه به ویزای مورد نظر از ۳ ماه تا شیش ماه ممکن است زمان ببرد اما اگر مشمول اخذ دعتونامه نباشید لازم نیست زیاد نگران باشید، خبر خوب این است که با ۳ ساعت کاری کلیه ی اقدامات ویزای شما انجام میشود ، ویزادیب رتبه ی یک مشاوره ویزا در ایران صفر تا صد اقدامات لازم را جهت اخذ ویزای شما عزیزان بر عهده میگیرد

چه کسی اقدامات خدماتی ویزا را میتواند انجام دهد

معمولا انجام دادن خدمات ویزا بینهایت دقت بالایی میخواهد چراکه هرگونه اشتباهی میتواند منجر به ریجکتی و یا رد شدن شما بشود، معمولااین چیزا را کارگزار روادید ویا کارشناس تخصصی اخذ ویزا این موارد را با دقت کافی انجام میدهد، کارگزار خدماتی روادید با برسی مدارک شما و شرایط شما اقدام به اخذ دعوتنامه و یا انجام اقدامات رزوایسیون میکند که این امر سبب میشود شما با شانس بیشتری وارد سفارت بشید و مدارک لازم را جهت انگشت نگاری تحویل بدید، توجه داشته باشید به افراد واسطه توجه نکنید زیرا آنها فقط رابط می باشند و در مراحل ویزای شما ممکن است خلل ایجاد ککنند

مجموعه ی ویزادیب معتبر ترین پلتفرم مشاوره ویزا و خدمات مهاجرت

آیا به خدمات ویزا نیاز دارم ؟

بی تردید شما جهت شانس بیشتر ویزا شدن برای کشور های اروپایی و کانادا نیاز دارید انگشت نگاری این نوع روادید ها میتواند به مراحل پیچیده تری نیاز داشته باشد ، درصورتی که قصد ویزا گرفتن برای کشور هایی غیر از آسیا دارید بی تردید موارد لازم برای روادید را باید داشته باشید افراد زیادی هستند که باور دارند اخذ روادید به خدمات آن هم بستگی دارد که مجموعه ی ویزادیب آن را کاملا قبول دارد ولی توجه داشته باشید این تعیین کننده اخذ روادید شما نیست!

هزینه ی خدمات ویزا

هزینه ی خدماتی ویزا بسیار متغیر می باشد شما میتوانید کلیه ی هزینه ی ویزا را در بخش هزینه ی ویزا مطالعه کنید و آنها را چک کنید در صحفه ی اصلی سایت قسمت منو این توضیحات را میتوانید پیدا کنید ، توجه داشته باشید هزینه های مجموعه ی مهاجرتی ویزادیب کمترین هزینه ی ممکن را برای شما در نظر میگیرد .

شرایط دریافت خدمات ویزا

جهت دریافت مراحل خدماتی ویزا ابتدا به عکس پاسپورت با کیفیت شما نیاز هست شما باید عکس پاسپورت را برای کارشناس پشتیبانی روادید ارسال فرماید تا بتوانند اکثراقدامات خدماتی ویزای شما را انجام دهند توجه داشته باشید که حتما پاسپورت شما اعتبار بیشتر از ۹ ماه داشته باشد تا بتوانید خدماتی که مربوط به روادید را دریافت کنید، یکی دیگر از شرایط دریافت اقدامات روادید مدارک اصل مبنی بر اصالت و قانونی بودن مدارک شماست که کارشناسان مجموعه کاملا آنها را برسی خواهند کرد و ادامه ی مراحل را پیگیری میکنند .

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیک کنید
1
دریافت مشاوره در واتس آپ
سلام ،
به راحتی با کارشناس مشاوره ویزا در ارتباط باشید
کافیست کلیک کنید
گروه مسافرتی ویزادیب