آیا رفع ریجکت وجود دارد ؟

ریجکتی چیست ؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که آیا رفع ریجکت وجود دارد ؟ اقدام لازم برای رفع ریجکت چگونه انجام میشود! پاسخ ساده ست شما در این مطلب میتوانید تمامی سوالات خود را درمورد ریجکتی و نحوه ی اقدام برای آن را میتوانید مطالعه کنید. ریجکتی به عبارتی میتواند به معنای رد شدن از سفارت به هر کدام از ۱۰ بند ریجکتی باشد ترتیببندی این نوع موارد ریجکتی بر اساس کشور مقصد تنظیم شده است و در سفارت تمامی تصمیم گیری ها بر اساس این نوع موارد انجام میشود .

ویزادیب مرکز تخصصی آنلاین مشاوره ویزا ۲۴ ساعته

آیا رفع ریجکت وجود دارد ؟

اگر بخوایم واقعیت را بگویم رفع ریجکتی در اصل وجود ندارد ولیکن اگر شما ریجکت شده اید میتوانید به رد شدن نامه ی اعتراض را ایمیل کنید و منتظر جواب از جانب سفارت باشید که اینکار اساسا بی پاسخ می ماند ، خود سفارت پیشنهاد میدهد که مجددا اقدام شود اما از آنجایی که هزینه های سفارت و انجام دادن مراحل به صورت مجدد سخت و هزینه بر می باشد طبیعا مسافر این راه را انتخاب نمیکنند.

چکار کنم ریجکت نشوم ؟

برای ریجکت نشدن راه های زیادی وجود دارد از جمله شما میتوانید مدارک خود را بسیار قوی ارائه دهید و از مشاوره ویزا استفاده کنید تا کمترین شانس ریجکت شدن را تجربه کنید ، از آنجایی که میدانید سفارت هر کشوری به معنای واقعی نمیتواند قابل پیش بینی باشد پس ویزا گرفتن هیچ تضمینی ندارد و شما فقط میتوانید شانس ویزای خود را بالا ببرید با یک سری از کار هایی که تنها و تنها شانس شما را تقویت می بخشد .

درصورت ریجکت شدن چقدر فرصت دارم اعتراض بدم ؟

بعد از دریافت نامه ی ریجکتی از جانب سفارت شما حداقل ۳۰ روز فرصت دارید اقدام به رفع ریجکت بکنید توجه داشته باشید اقدام کردن برای اعتراض باید با تخصص لازم و حرفه ای انجام شود در غیر اینصورت نامه ی شما احتمال کمتری برای برسی دارد. پیشنهاد ما این است که از کارشناس اخذ ویزا در ویزادیب به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید

شرکت خدمات مهاجرت ویزادیب برند معتبر از سایت های طلادیب و وب تایگر

هزینه ی رفع ریجکتی

هر شرکتی چه به صورت حقیقی چه بصورت حقوقی مبالغ مختلفی جهت انجام رفع ریجکتی در نظر دارد و از آنجایی که هیچگونه اتحادیه ای در این زمینه وجود ندارد کارگزار میتواند مبالغ از ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون تومان هم از جانب مسافر دریافت کند

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *