ویزا کاری ویژه آشپز ها

اخذ ویزا کاری ویژه آشپز ها

اگر آشپز حرفه ای هستید می توانید از ویزا کاری ویژه آشپز ها برای مهاجرت به کشور نروژ اقدام کنید ! در ادامه شرایط اخذ ویزا کاری مختص آشپز ها ی حرفه ای برای کشور نروژ بیان می کنیم ! پس اگر به عنوان یک آشپز حرفه ای در رستوران ها و هتل های بین الملی کار کرده اید با دقت این مقاله را مطالعه کنید .

ویزا کاری نروژ

شرایط اخذ ویزا کاری ویژه آشپز ها

از شرایط اولیه اخذ ویزا کاری ویژه آشپز ها این است ! که حتما سابقه کار چند ساله حرفه ای به عنوان آشپز در یکی از رستوران ها و یا هتل های بین المللی معتبر را داشته باشید ! البته تسلط نسبی به زبان انگلیسی در کنار آن مزیت محسوب می شود ولی لازم نیست .

شرایط اولیه اخذ ویزا کاری آشپز بین المللی در نروژ

مدارک لازم برای اخذ ویزا کاری ویژه آشپز ها

مهم ترین مدارک لازم برای اخذ این نوعویزا کاری عبارت اند از :

  • ارائه حداقل ده سال و یا بیشتر سابقه کاری و یا تحصیلی در یکی از رستوران ها و یا هتل های بین المللی معتبر در ایران باشد . توجه داشته باشید حتما باید تمام این ده سال را در مراکز بین المللی به عنوان آشپز حرفه ای سابقه کار داشته باشد و نه کم تر !ا
مدارک لازم برای ویزا کاری شغل آشپز در نروژ

مزایا کار در نروژ

اگر شما بتوانید موفق به دریافت ویزا کاری مختص آشپز ها در کشور نروژ شوید ! مزایاهای شغلی و رفاهی فراوانی برای شما به ارمغان خواهد داشت ! که می توانید به راحتی آینده شغلی خود را تضمین کرده و دیگز نگران آینده نباشید ! و بعد از چند سال امکان دریافت تسهیلات رفاهی برای زندگی خود را خواهید داشت به طور مثال :

  • داشتن پیشنهاد شغلی از یک رستوران محلی ایرانی
  • با حداقل حقوق ۲۸۰ هزار کرون نروژ معادل ۲۸۰ هزار دلار در سال
  • در نهایت ویزای کاریکساله قابل تمدید برای فرد صادر می شود ! که امکان رسیدن فرد به اقامت دائم را پس از سه سال فراهم کند
مزایا کار در نروژ

شما می توانید برای مشاوره رایگان برای اخذ انواع ویزا از جمله ویزا کاری ، ویزا تحصیلی و یا ویزا توریستی با شماره های ۲۸۴۲۹۱۶۶ ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۰۳۳۲۸۹۴ تماس بگیرید .

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *