ویزا کار چیست ؟

ویزا کار چیست ؟ یکی از سوالات پر تکراری که روزانه از ما پرسیده می شود! زو اینکه شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا کار بسته هر به هر کشوری متفاوت است ! روادید کار همانطور که از اسمش پیداس برای کسانی که توانسته اند در کشور مورد نظر کار پیدا کنند در نظر گرفته شده است !

دو نوع ویزا کاری داریم :

  1. ویزا جستجو کار : این نوع ویزا کار موقت است !و دولت کشور میزان مدت زمان محدود که در بیشتر کشور ها به مدت ۶ ماه است ! فرد متقاضی مهلت دارد شغل مورد نظر خود را با توجه به تخصص و مهارت خود در ان کشور بیابد ! و تنها به افرادی که دارای مهارت و تخصص خاصی هستند داده می شود
  2. ویزا کار : این نوع ویزا کارت آبی بعد از اینکه شخص با شرکتی در کشور متقاضی قرار داد بسته به فرد داده می شود ! و این نوع ویزا کار بسته به مدت زمان قرارداد کاری ، معتبر است

هزینه ویزا کاری به چه صورت است ؟

هزینه اخذ ویزا کاری توسط شرکت ویزادیب بسته به کشور مورد نظر که می خواهید اقدام کنید بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان می باشد ! هزینه مشاوره برای اخذ انواع ویزا کاری توسط کارشناسان شرکت ویزادیب به صورت رایگان ! و به صورت تلفنی انجام می شود و شما می توانید با شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۹۱۶۶ تماس بگیرید و سوالات خود را در ارتباط با اخذ انواع ویزا بپرسید .

نحوه اقدام به اخذ ویزا کار

شما می توانید به دو صورت اقدام به اخذ ویزا کاری کنید : در روش اول می توانید می توانید از طریق سایت های جاب افری که وجود دارد شغل مورد نظر خود را پیدا کنید ! و در روش دوم که نسبت به روش قبلی آسان تر هم می باشد ! شما می توانید از طریق شرکت ویزادیب و مشاوران این شرکت اقدام کنید ! ما با توجه به تخصص و رشته کاری شما ! بهترین شغل ممکن را برای شما پیدا می کنیم .

مدت زمان اخذ ویزا کار چقدر است ؟

بسته به شغل و کشوری که می خواهید اقدام به اخذ ویزا کنید بین ۶ ماه تا ۱ سال زمان می برد ! برای کسب اطلاعات بیشتر با توجه به رزومه کاری و موقعبت شغلی خودتان و اینکه قصد دارید برای کدام کشور اقدام کنید ! می توانید همین الان با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۱۶۶ تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ویزا شرکت مهاجرتی ویزادیب بهره مند شوید .

اطلاعات تماس یا ویزادیب
ویزادیب شرکت اخذ ویزا

چه کشور هایی ویزا کاری می دهد

تقریبا هر کشوری به صورت سالیانه نیرو های خارجی خود را تامین میکند امروزه کشور هایی که داری اقتصاد بهتر هستند بیشتر جذب نیرو دارند ،البته لازم به ذکر است که خیلی از کشور ها بر اساس توانایی و مهارت شما نیرو را گزینش میکند مثلا در کشور ایتالیا بیشنتر فرصت های کاری درمورد کار های معماری هست اما در حال حاضر کشور های حوزه اروپا و امارات میتوانید شانس بیشتری جهت اخذ این ویزا دارید.

تفاوت ویزای جستجوی کار با ویزا کار چیست ؟

ویزای جستجوی کار با ویزا کار تفاوتش در نوع و مدت ویزا هست ! ویزا بیزنس میتواند مدت زمان زیادی داشته باشد اما حداکثر ویزای تحصیلی ۶ ماه می باشد ، جهت دریافت وقت سفارت این نوع ویزا باید مدت زیادی منتظر یاشید ، در صورتی که میخواهید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید میتوانید مدارک لازم را و یا حتی مدارک وقت سفارت را قبل از د خواست وقت اماده کنید . ویزای کاری معمولا به افرادی داده میشود که تخصص لارم را دارند و در واقع از طرف شرکتی یا ارگان رسمی مورد تایید هستند در غیر این صورت سفارت ویزای این نوع افراد را ریجکت میکند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این نوع ویزا میتوانید با کارشناس پشتیبانی مشاوره ویزا با ویزادیب تماس بگیرید .

مدارک لازم جهت اخذ ویزا کار

مدارک لازم جهت ویزای کار ، بستگی به کشور مقصد دارد ، برای مثال کشور آلمان جهت مدارک این نوع ویزا به مدرک زبان نیاز دارد علاوه بر این داشتن مدارک کاری و رزومه نیاز به اثبات مدارک مالی و سند ملکی هست ، درصورتی که کشور مقصد را انتخاب کرده اید شما میتوانید با ارسال پیام به کارشناس مشاوره ویزا در مجموعه ویزادیب به صورت فوری تمامی مدارک لازم را به صورت لیست دریافت کنید ، هر زمانکه بخواهید ما پاسخگویی کلیه سوالات شما هستیم .

error: Content is protected !!
× چت با مشاور