شرکت اخذ ویزا

به طور معمول شرکت هایی در ایران وجود دارند که میتوانند کارگزاری خدمات سفارت، یکی از این شرکت های اخذ ویزا ویزادیب میباشد ، ویزادیب بعنوان رتبه ی یک خدمات مشاوره ویزا میتواند در کنار شما مسافرین عزیز باشد . در تعریف ما شرکت ها به دو دسته تقسیم میشوند :

شرکت های کارگزاری اخذ ویزا :

عبارت است از شرکت هایی که بعنوان شرکت اخذ ویزا مستقیما بدون واسطه صفر تا صد امور خدمات را انجام میدهند و نیازی به هیچ وکیل مهاجرتی و یا کارگزاری ندارند .

شرکت های واسطه اخذ ویزا :

شرکت هایی وجود دارند که مشتری هارا جذب و سپس به شرکت های همکار که کارگزار می باشد ارجاع میدهند .

چگونه از قانونی بودن شرکت مهاجرتی استعلام بگیرم ؟

شما میتوانید از آنها درخواست کنید کد ثبت شرکت را ارسال کنند و در وب سایت استعلام ثبت شرکتها اسانامه و قانونی بودن آن ها را تایید کنید .

شرکت مهاجرتی

جلوگیری از کلاهبرداری :

ویزادیب از شما میخواهد که هیچ کاری را بدون قرارداد امضا نکنید ، هزینه ی اخذ ویزا را نباید بیش تر ۱۰ میلیون تومان باشد ، گرچه هیچ اتحادیه ای جهت تعین قیمت اخذ ویزا وجود ندارد ؛، از شما خواهش مندیم به حرف افرادی که از ویزای تضمین و صد درصد صحبت میکنن گوش ندهید ، اخذ ویزا و تضمینی کردن آن را نمیتونن در قرارداد بنویسند ، این باعث میشه نشانه هایی از کلاهبرداری را ببنید.

شرکت اخذ ویزا چه خدماتی دارد ؟

شرکت اخذ ویزا مانند ویزادیب میتوانیم بگیم خدماتی شامل رزروایسیون ، وقت سفارت ، مشاوره ویزا ، پذیرش ، بیمه مسافرتی ، فرم ای ثبت نام و ……وقت سفارت از جمله کار هایی هست که باید انجام دهند ،لازم به ذکر است مراکز و تمامی مجموعه های مهاجرتی و مسافرتی همگی از یک راه برای ویزا گرفتن شما اقدام میکنند و هیچ راه دیگری وجود ندارد بجز این .

شرکت اخذ ویزا را چه طور بشناسیم :

به طور معمول ، هیچ شرکتی بر علیه خود تبلیغات منفی نمیکند ، در واقع شما باید هوشمندانه آنها را بشناسید و از صداقت و قانونی بودن آنها مطمعن شوید ، پیشنهاد ما به شما این است ابتدا از آن ها بخواهید شما را در مورد هدفتون راهنمایی کنند ، درصورتی که بیشتر از پول و عدم نوشتن قرارداد حرف زدند به هیچ وجه اعتماد نکنید ، درصورتی که مشاوره به خوبی پیش رفت و آن ها حرفه ای به تمام سوالات تخصصی شما پاسخ دادند میتوانید با آنها قرارداد ببندید .

کلیک کنید
1
دریافت مشاوره در واتس آپ
سلام ،
به راحتی با کارشناس مشاوره ویزا در ارتباط باشید
کافیست کلیک کنید
گروه مسافرتی ویزادیب